Osiedle Wzgórza Witosa - zaloguj się aby pisać posty

Forum mieszkańców ulicy Widokowej i Krajobrazowej w Rzeszowie


#1 2009-11-22 12:22:34

terra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-21

WALNE ZGROMADZENIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA.

Czy uczestniczycie w corocznym walnym zgromadzeniu mieszkańców osiedla ?
Prawdopodobnie została przegłosowana przez większość członków spółdzielni uczestniczących w zebraniu sprawa nadajników łączności bezprzewodowej.
Obecnie  sprzeciw likwidacji montażu nadajników jest trudny i wymaga sprzeciwu większości mieszkańców osiedla. świadomych zagrożenia wpływu na zdrowie takiej instalacji.

Offline

 

#2 2009-11-23 10:15:48

sasiad.krajobrazowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-19

Re: WALNE ZGROMADZENIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA.

terra napisał:

Czy uczestniczycie w corocznym walnym zgromadzeniu mieszkańców osiedla ?
Prawdopodobnie została przegłosowana przez większość członków spółdzielni uczestniczących w zebraniu sprawa nadajników łączności bezprzewodowej.
Obecnie  sprzeciw likwidacji montażu nadajników jest trudny i wymaga sprzeciwu większości mieszkańców osiedla. świadomych zagrożenia wpływu na zdrowie takiej instalacji.

Nie dostałem żadnej odpowiedzi ze Spółdzielni więc nie wiem czy Walne zdecydowało o technologii bezprzewodowej. Jeśli chodzi o inwestycje typu monitoring - nie mam nic przeciwko (niech tylko zrobią to w technologii przewodowej).

Jakimś dziwnym trafem na klatkach wiszą ogłoszenia typu "parkujcie prawidłowo", "zbierajcie odchody po swoim piesku" czy "Prezydent nie zapewnia miejsc parkingowych" ale informacji o uchwałach Walnego  Zgromadzenia tudzież ankiety w sprawie nadajników jakoś nie zauważyłem. Nie widzę również uchwał na stornie www Spółdzielni a taka publikacja powinna być standardem.

Pozdrawiam,
Sąsiad.

Offline

 

#3 2009-11-23 15:47:42

jedynysprawiedliwy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-23

Re: WALNE ZGROMADZENIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA.

A wy ludzie nie macie innych problemów ? Ja też mieszkam tu na Osiedlu Wzgórza Witosa zaznaczam że nie jestem z Rady Nadzorczej ani ze Spóldzielni i mi się tu bardzo przyjemnie mieszka. Bezproblemowo.

Offline

 

#4 2009-11-23 18:12:06

terra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-21

Re: WALNE ZGROMADZENIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA.

Nam tak samo dobrze mieszka się !
Tylko chcemy aby było bezpiecznie i zgodnie z prawem czyli istniejącym Prawem Spółdzielczym.
Decyzje Zarządu Spółdzielni były uzgadniane z obółem Członków Spółdzielni.
Wypowiadaj się na temat ! (chyba, że jesteś we władzach Spółdzielni).

Offline

 

#5 2009-11-24 06:58:43

jedynysprawiedliwy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-23

Re: WALNE ZGROMADZENIE MIESZKAŃCÓW OSIEDLA.

Co racja, to racja Terra. Tylko proszę skończ z tymi podejrzeniami wszystkich że są we Władzach Spółdzielni tylko dlatego że nie zgadzają sie z Twoim zdaniem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl