Osiedle Wzgórza Witosa - zaloguj się aby pisać posty

Forum mieszkańców ulicy Widokowej i Krajobrazowej w Rzeszowie


#1 2009-12-02 09:28:10

zezeze

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-02

Rozliczenie bloków widokowa i krajobrazowa

Tak jak w temacie. Za każdym razem jak zadzwonię zapytać kiedy zostanie rozliczona infrastruktura osiedla dostaje tą samą informację; za kilka miesięcy. Ponadto dowiedziałem się z pewnych źródeł że Projektant na infrastrukturę najprawdopodobniej wziął podwójnie, to znaczy najpierw od mieszkańców a potem od władz miasta, i najprawdopodobniej zwleka z zapłatą zwrotu mieszkańcom pieniędzy a tym samym z rozliczeniem do momentu aż się poprzedawniają roszczenia. Czy ktoś ma jakieś informację na ten temat? Zwracam uwagę że nasza spłódzielnia - co nie jest tajemnicą - ma nas za tępaków i jak się o swoje nie upomniemy to będą robić nas w konia ile się tylko da. Uważam, że to forum może być bardzo skuteczną bronią przeciwko spółdzielni a więc przekazujcie wszystkim mieszkańcom osiedla o jego istnieniu!
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-12-02 21:53:09

terra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-21

Re: Rozliczenie bloków widokowa i krajobrazowa

Najgorsze jest to, że mieszkańcy nie znają prawa spółdzielczego !
Jest bardzo zawiłe i skomplikowane prawo.
Jakoś brak zainteresowania wśród członków spółdzielni - jednośći w działaniu.
Mam wiedzę i dokładnie wiem jak zostaliśmy oszukani podczas zawierania umów i całego procesu budowlanego.
    Zarząd Spółdzielni zdaje sobie sprawę, że mało kto może się sprzeciwić z braku wiadomośći.
Jest to państwo w państwie Spółdzielni!
Spółdzielnia to my członkowie , którzy wybieramy zarząd , ale kto chodzi na walne zgromadzenia Spółdzielni ?
       Udział w zebraniu  biorą pracownicy ich rodziny (członkowie spółdzielni) oraz np. właściciele poddaszy kupionych po około 340 zł za m. tak tak za taką cenę !
Za pienądze członków był wzniesiony budynek !!!
Właściciele poddaszy  ponosząc tylko koszty adaptacyjne !!!
W okresie ulgi meldunkowej sprzedawali poddasza za cenę wolnorynkową ponad 5 000 zł za m. kwadratowy.
Czy jak podpisywałeś "umowę o budowę lokaku mieszkalnego" ktoś Ci mówił, że na Twój koszt będzią budowane poddasza ?
Są to koszty ukryte !!!
Mogę wiele wypisywać , ale za chwilę ktoś napisze, że jest zadowolony z robienia jego "w konia" lu obląda piękne widoki z poddasza.

Offline

 

#3 2009-12-03 18:26:35

berek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-03

Re: Rozliczenie bloków widokowa i krajobrazowa

Zgadzam się w kwestii rozliczenia. Moze jakieś pismo zbiorowe? Bo chcę dożyć tego zwrotu.

Offline

 

#4 2009-12-18 23:08:51

terra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-21

Re: Rozliczenie bloków widokowa i krajobrazowa

Wchodzi wreszcie Ustawa _ POZWY ZBIOROWE długo oczekiwana !
Służę pomocą w sprawach formalnych !

Offline

 

#5 2010-01-28 21:45:14

berek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-03

Re: Rozliczenie bloków widokowa i krajobrazowa

Czyżby nikogo nie interesował zwrot kasy na infrastrukture? Terra jak sie mogę skontaktować z Tobą? Podrążmy temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl